Matcha diet tozu fiyatı

Matcha Tozu Fiyatı, Matcha Çayı Fiyatı, Matcha Diet Fiyatı Kaç Lira

Matcha Fiyatı

Sitemizde satılmakta olan matcha diet fiyatı kampanyalarımızı sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacak olursak, matcha kampanyaları aşağıdaki gibidir. Her bir adet 10 günlük olduğu için 1 aylık kullanım yapmak isteyenler 3 adetlik kampanyadan yararlanabilirler.
1 kutu matcha tozu fiyatı 39 TL ve 10 lira kargo ücreti.
3 kutu matcha diet fiyatı 99 liradır. Kargo ücretini biz karşılamaktayız. Toplam kullanım süresi 30 gündür.
6 kutu matcha çayı fiyatı bedeli 149 lira olup kargo ücreti yok ve yanında bir adet süpriz hediye gönderililir.
9 kutu yani 3 aylık matcha fiyatı toplam 199 liradır. Bu alımda da kargo ücreti bizden ve yanında süpriz hediyeler gönderilmektedir.

Matcha Tozu Ücretsiz Kargo, Matcha Çayı Ücretsiz Kargo

Yukarıda da görüldüğü gibi 1 adet haricinde ki tüm matcha tozu kampanyalarında kargo ücretsiz olarak sizlere gönderilmektedir. Bunun dışında alım adedi yükseldikçe birim adet fiyatında da düşüklük olduğunu gözlemleyebilirsiniz.  Örneğin 6 adet alımlar 149 liradır. Adet bazında düşünecek olursak yaklaşık 25 liraya gelmektedir. Ama tekli alımlarda matcha çayı fiyatı 39 lira ve 10 lira kargo hesaplandığında 49 liraya gelmektedir. Buradan bakılınca yaklaşık yüzde 45 gibi bir kazancınızın olduğunu görebilirsiniz. Kampanyalar ve stoklar sınırla adet iledir. Firmamız daha sonra matcha tozu fiyatında değişikliğe gidebilir.
Kaç Günde Ulaşır
Ürün teslimat süreleri 2 ile 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Genellikle 2 günde ulaşmakta bazen hava koşulları ve stok durumuna göre bu süreler değişebilmektedir. Bu tür durumlarda siz müşterilerimizi arayarak haberdar etmekteyiz.  Matcha çayı ne kadar ve kaç günde ulaşır ile ilgili bilgilerimizi verdikten sonra; Ürüne değinecek olursak;

Matcha Çayı Ne İşe Yarar

Matcha ürünü bilindiği gibi yeşil çayın hasat edilmeden gölgede bırakılarak parlak bir renk etmesinden sonra tozlaştırılması ile elde edilen bir tozdur. Değişik alanlarda kullanılabilmektedir. Bunlardan en bilinen matcha çayıdır. Bunun yapımı ile ilgili bilgi sitenin kullanım bölümünde sizlerle paylaşılmıştır.

Bu sayfamızda yer alan bilgiler, matcha çayı kaç lira, matcha diet kampanya, matcha tozu fiyatı, kampanya, kaç lira, ne kadar, ücreti, ücretsiz kargo, en uygun fiyat, kaç tl gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Matcha tozu, matcha diet tozu, matcha çayı nedir, ne işe yarar, orjinalmi, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, kullanımı, kullananlar, yorumlar, satın al, sipariş ver, teslimat süresi ve daha bir çok bilgi matcha Türkiye adresinde.