Matcha diet tozu fiyatı

Matcha Tozu Kullanımı, Matcha Çayı Nasıl Kullanılır, Matcha Diet Kullanımı

Matcha Tozu Kullanımı, Matcha Çayı Nasıl Kullanılır

Bu sayfamızda sizlere matcha nasıl kullanılır ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Her bir kutu 10 günlük kullanım içindir. Günde 2 defa matcha tozu kullanımı önerilir. Bunu ister çay olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz de kurabiye, salata, smoothie gibi gıdaların içerisine tozu dökerek kullanabilirsiniz. Değişik araması ile lezzet kattığı bilinmektedir.

Matcha Çayı Nasıl Yapılır

Matcha çayı yapımı demlenerek yapılmaz. Sıcak ya da soğuk su içerisine 1 ya da 2 tatlı kaşığı toz atıp iyice köpürtülerek tüketilmesi önerilir. Günde 2-3 bardak bitki çayın üzerine çıkılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Matcha çayı nasıl kullanılır ile ilgili bilgi verdikten sonra şimdi de yan etkisi var mı ile ilgili bilgi verecek olursak…

Matcha Tozu Yan Etkileri, Matcha Çayı Yan Etkileri

Şu anada kadar bilinen matcha tozu yan etkisi yoktur. Matcha çayı yan etkileri ile ilgili elimize bilgi ulaşır ise buradan sizlerle paylaşılacaktır. Beklenmedik etki göründüğünde lütfen doktorunuza başvurunuz.

Uyarılar
Bitki çaylarına alerjisi olanların kullanımına uygun değildir.
Gebe ve emzirme dönemindeki kişilere önerilmez.
Böbrek yetmezliği, hiper tansiyon ve ya tedavisi sürmekte olan kişilerin kullanmadan önce mutlaka hekimlerine danışmaları gerekmektedir.
Saklama koşullarını okuyarak ona göre muhafaza etmeniz önerilir.
Çocukların bulamayacağı yerlere saklayınız.
Matcha çayı kullanımı yapmak tedavi edici değildir. Ürün gıda takviyesi olup ilaç değildir. Tedavi amacı ile satışı yapılamaz ve kullanılamaz.

Bu sayfamızda sizlere matcha diet tozu kullanımı, matcha tozu nasıl kullanılır, matcha çayı kullanımı, nasıl kullanılır, yan etkileri varmı, kimler kullanamaz ile ilgili kısaca bilgi vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

  1. kübra

    6 Ocak 2018

    bu çayı ac karninami kullaniyrz gün-de iki den fazla icebiliyormuyuz

  2. admin

    8 Ocak 2018

    Sabah ve akşam öğünlerinden 30dk-60dk önce kullanmanız önerilir. Günde 2 defayı geçmemeniz önerilir.

Yorum Yazın
Matcha tozu, matcha diet tozu, matcha çayı nedir, ne işe yarar, orjinalmi, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, kullanımı, kullananlar, yorumlar, satın al, sipariş ver, teslimat süresi ve daha bir çok bilgi matcha Türkiye adresinde.